Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
11 kolejka Primera Division: Real Betis 2:2 Getafe CF [1]
Szymek; 04.11.2017; 10:30

W inauguracyjnym meczu jedenastej rundy spotkań La Liga Zielono-Biali podzielili się punktami z ekipą Azulones.

Pierwsza odsłona piątkowej rywalizacji była wymarzona dla zespołu gości. W 18. minucie Markel Bergara wykorzystał centrę Vitorino Antunesa z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał Antonio Adána.

Nieco ponad kwadrans później piłkarze Pepe Bordalása prowadzili 2:0. Celne uderzenie z około 16 metrów oddał były gracz Betisu, Francisco Portillo.

W drugiej połowie meczu podopieczni Quique Setiéna próbowali zmienić wynik spotkania i ostatecznie im się to udało. W 68. minucie Cristian Tello podał piłkę przed pole karne, a Antonio Sanabria płaskim strzałem przy słupku pokonał Vicente Guaitę.

W 87. minucie Beticos wyrównali wynik rywalizacji. Pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Ryad Boudebouz.

0:1 M. Bergara 18'
0:2 F. Portillo 34'
1:2 A. Sanabria 68'
2:2 R. Boudebouz 87'

Real Betis: Adán; Barragán, Mandi, Amat (Fabián, m. 79), Tosca (Boudebouz, m. 62); Javi García, Guardado, Camarasa (Sanabria, m. 62); Joaquín, Tello, Sergio León.

Getafe CF: Guaita; Molinero, Cala, Djene, Antunes; Amath (Sergio Mora, m. 80), Bergara, Arambarri, Portillo (Olivera, m. 88); Ángel (Fajr, m. 71), Jorge Molina.

Żółte kartki: J. García, J. Amat (Real Betis), J. Cala, M. Arambarri, V. Antunes, D. Dakonam, F. Fajr, M. Bergara (Getafe CF)

Sędzia główny: Mateu Lahoz