Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
20 kolejka Primera Division: Real Betis - FC Barcelona [31]
Betico; 29.01.2017; 11:33

W pogoni za rozumem? Czy może marzeniami? Tak można w skrócie określić dzisiejszy mecz Verdiblancos z Blaugraną, który rozpocznie się już o godzinie 12:00, godzinie nietypowej jak na rangę tego spotkania. Barcelona ma w nogach mimo wszystko ciężkie spotkania w Pucharze Króla z Realem Sociedad, aczkolwiek wynik 6:2 w dwumeczu z zespołem z kraju basków nie jest przypadkiem. Nasz niedzielny rywal nie licząc remisu z zespołem Villarreal zaliczył w styczniu passę kolejnych pięciu zwycięstw.

Betis w ostatniej kolejce zremisował z nie ukrywajmy słabym rywalem, jakim niewątpliwie był Sporting Gijon, który rozpaczliwie broni się przed spadkiem. Betis trapiony jest przez kontuzje i urazy, del Amo co kolejkę musi zmagać się z nowymi zawodnikami na konkretnych pozycjach, niekoniecznie ogranymi, tak w skrócie wygląda nasza sytuacja kadrowa.

Podane zostały już składy, w których oba zespoły wyjdą na boisko, a kształtują się one następująco:

Real Betis: Adán; Mandi, Pezzella, Tosca, Piccini, Durmisi; Patros, Pardo, Ceballos, Álex Algría, Rubén Castro.

FC Barcelona: Ter Stegen; Aleix Vidal, Piqué, Mathieu, Digne; Rakitic, Suarez, Arda; Messi, Neymar, Luis Suárez.

Rezerwowi:

Betis: Dani Giménez, Rafa Navarro, Álex Martínez, Bruno, Donk, Nahuel, Zozulia

Barcelona: Cillessen, Umtiti, Jordi Alba, Mascherano, Sergi Roberto, André Gomes, Paco Alcácer.

A jednak, zarówno Tosca jak i Pardo, dwa nowe nabytki Betisu w zimowym oknie transferowym wybiegną na boisko w pierwszym składzie.

Pozostaje sobie zadać pytanie, jak spiszą się, a przede wszystkim jak wyglądać będzie ich zgranie z resztą zespołu po zaledwie paru dniach wspólnych treningów? Marzeniem każdego kibica Realu Betis jest wygrana Verdiblancos nad zespołem ze stalicy Katalonii. Ale jak to wygląda, jeżeli kierować się rozumem? Odpowiedzi na wszystkie pytania zaczniemy dostawać już w samo południe. Rozjemcą spotkania będzie arbiter Hernandez Hernandez.