Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
24 kolejka Primera Division: Betis 1-2 Sevilla FC [10]
Szymek; 25.02.2017; 22:13

Dzisiejsze El Gran Derbi oglądali widzowie w 170 państwach. Kibice gospodarzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli nieziemską atmosferę. Ogłuszający doping i okazała oprawa pokazały jak wspaniałe jest Beticismo.

Niestety tego samego nie można powiedzieć o piłkarzach, którzy reprezentują zielono-białe barwy. Tylko w pierwszej połowie dostosowali się oni poziomem do fanów na trybunach. Dani Ceballos i spółka przeważali, kontrolowali grę i strzelili bramkę. Riza Durmisi pokonał Sergio Rico strzałem z rzutu wolnego.

Obraz gry w drugiej połowie uległ totalnej zmianie. Tym razem to ekipa prowadzona przez Jorge Sampaoliego była stroną dominująca. Swoją przewagę udokumentowała golami Gabriel Mercado i Vicente Iborry, co zapewniło jej trzy punkty.

Real Betis 1:2 Sevilla CF