Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Barragan na stałe w Betisie [5]
Palmer; 08.02.2018; 16:07

Antonio Barragan po zakończeniu wypożyczenia zostanie pełnoprawnym zawodnikiem Verdiblancos. 30-letni prawy obrońca został wypożyczony latem z Middlesbrough na pełny sezon ale w jego kontrakcie zawarto klauzule automatycznego transferu w razie przekroczenia odpowiedniej liczby rozegranych meczów.

Nie trzeba było długo czekać na spełnienie klauzuli, po połowie sezonu wiadomo już że Barragan przeniesie się do Betisu na stałe. Były piłkarz między innymi Deportivo i Valencii regularnie pojawia się w jedenastce Quique Setiena kompletując tym samym 19 ligowych spotkań z trzema asystami.

Po zakończeniu sezonu kontrakt prawego obrońcy zostanie przedłużony do 2020 roku, Betis zapłaci klubowi z Riverside Stadium 1 mln euro.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (5)
Ja mam nadzieję, że nie zobaczę nigdy gry trójką obrońców w wykonaniu naszych . Az mi się zeszły sezon i kopanina za kadencji victora del amo przypomina ....tfu ....Z Durmisim jest ciężka sprawa...w ataku niby fajnie , drybling jest, łatwość w dochodzeniu do dośrodkowań także....tylko co z tego..zero efektu, piłki zatrzymują się na pierwszym stoperze bądź lądują na trybunach. O grze w defensywie nie wspominam bo jest źle. Mimo wszystko lubię bardzo Rizę, i chce aby został :) Garcia na piwota odpada, gra tam gorzej jak przeciętnie, stoper ? Czemu nie :p Ciężko grać gorzej za równo od Amata jak i od Mandiego (z całej sympatii do tego świra, bo jego podobnie jak rize lubię ) :)
Javi Garcia wspominał że zostanie środkowym obrońcą u schyłku kariery, ma kontrakt do 2020 więc pewnie niedługo zacznie się pokazywać na środku obrony, bo wątpię że u Setiena się utrzyma na pivocie tak długo. Nie śledziłem kariery Bartry ale w tej taktyce może być mega wzmocnieniem.

Setien nie pierwszy raz wystawił 3 z tyłu kto wie może to powtórzy, też bym szukał alternatyw przy tylu straconych bramkach

To samo myślę o Durmisim . Jeśli ktoś da z 10 mln to powinniśmy go sprzedać , a o Mandim myślałem , że jest lepszym piłkarzem , ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwości . Ciekawe jak Bartra z nim będzie ogarniał . Nie zdziwiłbym bym się jak Setien zacznie grać trójką stoperów .

Nie wiem, Durmisi jak dla mnie jest za słaby w defensywie na Primera Divisiom
No i fajnie, chociaż przydałby się wartościowy zmiennik na obie strony obrony. Bo jak wypada Durmisi albo Barragan to jest lipa.