Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Betis chce dokończyć stadion w pięć lat [0]
Palmer; 07.05.2018; 14:21

W rozmowie z Palco23, Angel Haro i Lopez Catalan przedstawili swoje plany odnośnie przyszłości Betisu i inwestycji jakie czekają klub.

Prezydent i vice-prezydent Verdiblancos wyjaśnili, że celem na najbliższe lata jest osiągnięcie budżetu w wysokości 130 mln euro. "Momentem zwrotnym było 70 mln, ale dzięki sprzedanym piłkarzom osiągniemy w tym sezonie prawie 100 mln. Chcemy aby nasz budżet sięgnął 130 mln w ciągu najbliższych lat. Teraz skupiamy się na wewnętrznym zarządzaniu klubem, bez sporów i procesów sądowych. Jesteśmy w bardzo uprzywilejowanej sytuacji do kontynuowania wzrostu" dodaje Haro.

Vice-prezydent Catalan popisał się jeszcze większą ambicją, tłumacząc, że aby móc walczyć o większe cele, Betis musi zwiększyć swój budżet do ponad 200 mln euro: "Kiedy będziemy mieli budżet na tym poziomie, a to może zająć nowy cykl liczący do 4 lat, możliwe że znów zobaczymy poważne inwestycje w klubie".

Prezydenci Betisu za klucz do sukcesu uważają znaczną poprawę w sporcie: "Bez solidnych i ciągłych wyników, jakie daje nam możliwość gry w Europie co rok, nie będziemy w stanie zrealizować naszych planów. Betis potrzebuje ciągłego wzrostu"

Rok po budowie nowej Gol Sur i wizualnej renowacji całego obiektu wiadomo już, że kolejny cykl inwestycyjny Betisu zawierać będzie między innymi całkowite ukończenie Benito Villamarin i budowę ośrodka treningowego, dwukrotnie większego niż obecny.

Do tego momentu klub planuje stale ulepszać obecne obiekty, jak choćby stworzenie nowych sekcji VIP na trybunie głównej. Betis zamierza poświęcić całe lato na przebudowę obecnej loży w trybunie preferencia, gdzie renowacji ulegnie 120 miejsc siedzących otaczających loże prezydencką. Całkowity koszt nowych sekcji VIP wyniesie około 2 mln euro.

 

W projekcie jeszcze jako Estadio Manuel Ruiz de Lopera


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (0)