Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Betis chce podnieść klauzule wykupu Fabiana [1]
Palmer; 03.06.2018; 16:34

Jak podają informacje z Sewilli, Betis zamierza usiąść w następnym tygodniu z agentami Fabiana w celu zdefiniowania jego przyszłości. Ciągłe spekulacje odnośnie zainteresowania piłkarzem młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii nie pozwalają na spokojne planowanie składu na następny sezon dla tego intencją klubu z Benito Villamarin jest jak najszybsze ustalenie jego przyszłości.

Fabian był bardzo ważną postacią niedawno zakończonego sezonu i w klubie panuje przekonanie że projekt na kolejny sezon ma być budowany wokół młodego wychowanka.

Według sevillainfo.es Betis ma przedstawić 22-letniemu pomocnikowi propozycje zwiększenia kontraktu, z podwyżką wynagrodzenia oraz klauzuli wykupu, wynoszącej obecnie 30 mln euro. Lorenzo Serra Ferrer chce zatrzymać młodego piłkarza w swoich szeregach i według wstępnych informacji środkiem na utrzymanie piłkarza w klubie ma być zwiększenie klauzuli wykupu od 40 do 50 mln euro, zależnie od wynagrodzenia.

Zarząd na spółkę z Quique Setienem wierzy że najlepszą opcją dla piłkarza jest kontynuowanie kariery w Heliopolis, jednak coraz większe grono klubów deklarujących możliwość wpłacenia klauzuli wykupu zmusza zarząd do interwencji, która umożliwi budowę projektu na kolejny sezon z pełnym spokojem o pozostanie najlepszych w kadrze.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (1)
Nie dziwi was, że Inui, Canales i Pau Lopez przeszli niby medyczne i podpisali już jakiś czas temu, a przedstawiono tylko Inuiego oficjalnie?