Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Betis nie rezygnuje z Tello [5]
Palmer; 29.06.2017; 11:24

Lorenzo Serra Ferrer nieprzerwanie pracuje nad designem nowego projektu Betisu a jedną z kluczowych postaci na jego liście transferowej jest Ctistian Tello. Kontynuując negocjacje, Ferrer odbył wczoraj satysfakcjonującą rozmowę w Barcelońskiej restauracji z właścicielami piłkarza i jak podają wstępne informacje, porozumienie jest coraz bliżej.

25-letni skrzydłowy nie może narzekać na brak zainteresowania jego usługami, jednak to Betis wydaje się najbliżej transferu. Tello jest jednym z priorytetów Qiuque Setiena a vice prezydent Betisu, korzystając z dobrych kontaktów z Barceloną nieustannie stara się nakłonić piłkarza i jego klub do przeprowadzki na Benito Villamarin.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, negocjacje zostaną wznowione jeszcze dziś a Tello w najbliższych dniach zostanie czwartym letnim transferem Realu Betis, tuż po Sergio Leonie, Barraganie i Camarasie.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (5)
Przeczytałem własnie info, nie wiem czy prawdziwe, że Tello do 2021 roku w Betisie.
Tello tak
Tello byłby dużym wzmocnieniem
@Betico w skrócie - nic nie wiadomo i trzeba czekać na oficjalki, bardzo nerwowe okienko dla nas :)
a co do tello, pełna zgoda
Moim zdaniem, jeżeli naprawdę będzie chciał przejść i umierać na boisku za Betis ok, a jeżeli nie i dalej będzie narzekał i pokazywał niezadowolenie to niech s...pada. Zawodnik, który tylko kasę będzie brał nie jest nam potrzebny. Dwa Camarasa dopiero przyleciał na testy i badania, transfer nie jest oficjalnie potwierdzony a co do Barragana to póki co tylko plotka, nic potwierdzonego. Ma oferty z innych zespołów i jeszcze nawet nie jest planowany jego przylot do Sewilli. Trzy podobno Ceballos zaprzeczył, jako by miał przejść do Realu. Mówi, ze skupia się póki co na finale MME i jest zawodnikiem Betisu z którym ma kontrakt do 2020 roku.