Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Betis złożył ofertę za Andresa Guardado [2]
Palmer; 04.07.2017; 15:57

Jak podaje dziennik Marca, Lorenzo Serra Ferrer złożył formalną ofertę w stronę działaczy PSV w zamian za usługi reprezentanta Meksyku Andresa Guardado. Oferta jaka trafiła pod rozważanie Holenderskiego klubu wynosi zaledwie 1,5 mln euro, ale na uwadze trzeba mieć kończący się w 2018 roku kontrakt piłkarza i jego chęć powrotu do gry w Hiszpanii.

PSV nie zamierza stawać na drodze w kwestii transferu i jeśli oferta Verdiblancos przekona piłkarza, najprawdopodobniej zobaczymy go w koszulce Betisu w następnym sezonie. Nie jest tajemnicą, że Guardado otrzymał znacznie korzystniejsze finansowo oferty z MLS, jednak mając 30 lat i będąc nadal w optymalnej formie, chce spróbować swoich sił w mocnej lidze, czyli Primera Division.

Szczególnym zwolennikiem pozyskania Guardado jest trener Betisu, Quique Setien. Nowemu szkoleniowcowi bardzo zależy na posiadaniu w składzie zawodnika, który odpowiedzialny będzie za destrukcję i zarazem skuteczne rozprowadzenie piłki. Setien, aby w pełni zaprezentować swoją wizję futbolu potrzebuje piłkarza pokroju Roque Mesy, fundamentu poprzedniego projektu w Las Palmas.

Na obecną chwilę najpoważniejszym kandydatem na zasilenie pozycji defensywnego pomocnika jest właśnie Guardado. Wstępnie informacje dotyczące długości kontraktu proponowanego przez Betis zakładają grę przez dwa, trzy sezony.

Betis za trzy dni rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu więc spodziewać się możemy szybkiej odpowiedzi ze strony PSV jak i samego piłkarza.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (2)
Zawodnik dobry, tylko co z tego oficjalnie będzie?
Bardzo dobry pomysł :)