Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Boudebouz trenował z grupą [1]
Szymek; 13.09.2017; 13:23

Piłkarze Realu Betis Balompié trenowali dziś po dniu odpoczynku zaplanowanym przez Quique Setiéna.

Los Verdiblancos ćwiczyli dziś na boisku w klubowym centrum treningowym. Najistotniejszą informacją jest to, iż Ryad Boudebouz zaliczył zajęcia z grupą. Reprezentant Algierii wykonał wszystkie zadania zaordynowane przez opiekuna drużyny.

El Maestro zaprosił na dzisiejszy trening graczy drugiej drużyny Betisu: Redru, Aitora, Francisa, Pedro i Julio Gracię.

Dzisiejszych zajęć, z powodu urazu ręki, nie ukończył Alin Tosca. Rumuński obrońca przejdzie badania w celu dokonania dokładnej diagnozy.

Oddzielnie trenowali Joel Campbell i Tonny Sanabria. Paragwajczyk ma jutro ćwiczyć z grupą.

Wczoraj, kiedy piłkarze mieli dzień wolny od zajęć, klub obchodził 110. rocznicę założenia. Na Estadio Benito Villamarín odbyło się spotkanie członków Klubu Biznesowego Betis Experience. Prezydent klubu Ángel Haro wygłosił przemówienie, w którym m.in. nakreślił filozofię prowadzenia klubu ze stolicy Andaluzji: Gdy dzisiejsza piłka nożna szuka szejków lub potentatów, stawiamy się w rękach béticos, zachowując naszą tożsamość.

Na wczorajszej uroczystości był obecny, również Quique Setién, który skomentował bieżącą sytuację drużyny: Ważne jest utrzymanie spokoju i stabilności. Trener rodem z Kantabrii powiedział, także, że zespół potrzebuje trochę czasu.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (1)
Tosca miał już badania. Ma złamaną kość śródręcza. W związku z tym, nie będzie mógł zagrać w dwóch najbliższych meczach (z Deportivo La Coruna i z Realem Madryt). Co więcej, jego uczestnictwo w starciu z Levante wydaje się praktycznie niemożliwe, chociaż służby medyczne nie wykluczają, że Tosca będzie już mógł zagrać. Wszystko zależy w jakim tempie kość będzie się zrastać.