Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Comeback Campbella [9]
Szymek; 31.08.2017; 15:29

Dziś po południu kostarykański napastnik ma się pojawić w Sewilli. Joel Campell zostanie wypożyczony z Arsenalu Londyn bez opcji wykupu.

25-latek zrzekł się dużej części swojego wynagrodzenia, aby móc występować w zielono-białych barwach. Zawodnik musiał dostosować się do limitu płac obowiązujących w andaluzyjskim klubie.

To będzie druga przygoda Kostarykanina w Heliopolis. Campbell nosił już koszulkę z herbem Betisu w sezonie 2012-2013. Wówczas również obowiązywała umowa wypożyczenia z londyńskiego klubu. Wtedy wystąpił w 28 meczach i strzelił dwa gole.

Dalsza cześć kariery nowego-starego gracza Los Verdiblancos również przebiegała pod znakiem wypożyczeń. Oprócz rundy jesiennej kampanii 2014-2015, kiedy to Campell grał dla Kanonierów, Kostarykanin reprezentował barwy Olimpiakosu Pireus, Villarrealu i Sportingu Lizbona.

Podczas swojego pierwszego pobytu napastnik z Ameryki Środkowej dał się poznać jako mocny punkt drużyny. Oby tak było i tym razem!


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (9)
Deportivo wypożyczyło Lucasa Pereza z Arsenalu.
https://www.youtube.com/watch?v=1rx23OxjblA
Zgadza się, ale ma potencjał. Liczę, że się u nas odbuduje.
Przez ostatnie trzy sezony to on mało co grał . Mam nadzieje , że będzie wzmocnieniem jednak spodziewałem się innego transferu .
Ma być zdolny grać w meczach pod koniec września.
On nie jest przypadkiem kontuzjowany
Też myślałem o wykupie:) Mam taką cichą nadzieję, że w przyszłości do tego dojdzie.
Mogli by go na stałe wykupic :) bardzo pozytywna informacja
Jakoś ze dwa dni temu pomyślałem o nim, że moglibyśmy go sprowadzić. No i proszę:) U nas grał bardzo dobrze. Szybki, dynamiczny, dobry technicznie. Później różnie to bywało z jego karierą, ale u nas grał elegancko. Oby doszedł do formy i fajnie by było jakby został z nami na dłużej. Kontrakt z Arsenalem ma do 2019 r.