Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Dani Gimenez bramkarzem numer jeden do końca sezonu [1]
Palmer; 05.04.2018; 02:15

Po potwierdzeniu przejścia operacji przez Antonio Adana i pożegnania z sezonem 2017/2018, wszystkie oczy skierowano na Daniego Gimeneza. Galicyjski bramkarz będzie teraz odpowiedzialny za strzeżenie bramki w 8 pozostałych spotkaniach La Liga, w których Betis powalczy o udział w następnej edycji Europa League.

Gimenez dostanie szansę debiutu w tym sezonie La Liga już w najbliższą sobotę, kiedy na Benito Villamarin przyjedzie drużyna Eibaru. Jako że Adan nie oddał do tej pory ani jednej minuty w lidze, rezerwowy bramkarz Betisu ma na swoim koncie tylko 2 występy w obecnym sezonie, oba w pucharowych pojedynkach z Cadiz.

Po wylądowaniu w Heliopolis w 2014 roku, Dani Gimenez stanął przed największym wyzwaniem swojej kariery i dołączył do pierwszej drużyny Verdiblancos. Rezerwowy bramkarz Betisu wystąpił jak na razie w 17 spotkaniach, w tym 11 w Copa del Rey. Jego ostatni mecz w lidze miał miejsce na zakończenie ubiegłego sezonu, kiedy Betis podejmował Sporting na El Molinon.

Skreślenie sezonu przez Adana oznacza również że 23-letni bramkarz rezerw - Pedro Lopez, zostanie przesunięty do pierwszego zespołu, przynajmniej do końca sezonu.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (1)
Oby dał nam tą LE, bo nie jest złym bramkarzem. A z drugiej strony jak zagra bramkarz, który wylatuje z klubu po sezonie i ma tego świadomość?