Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Dobre liczby Guardado w meczu z Celtą [2]
Palmer; 26.08.2017; 21:33

Andres Guardado był jedną z najjaśniejszych postaci Verdiblancos w ostatnim meczu z Celtą Vigo. Meksykański pomocnik rozegrał dobre zawody na Benito Villamarin, organizując grę w środku pola, stwarzając zarazem dogodne okazje kolegom z ataku.

Oprócz kluczowych dwóch asyst przy golach Sergio Leona i Zou Feddala, wykazał się skutecznym rozprowadzaniem futbolówki, co zaowocowało wyróżnieniem w oficjalnych statystykach LFP.

Guardado w przeciągu całego spotkania z Celtą 32-krotnie celnie oddawał piłkę swoim partnerom, kończąc mecz z średnią 88% sukcesywnych podań. Oprócz jakości w rozegraniu wyróżnił się również intensywnością w odbiorze piłki.

30-letni wychowanek Atlasu ma być jedną z czołowych postaci w drużynie Quique Setienia, który bez wahania dołączył Meksykanina do grona kapitanów swojej ekipy.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (2)
Jak wam wypadł Javi Garcia? Jeśli taktyka Quique Setiena ma się sprawdzić, pozycja defensywnego pomocnika jest kluczowa.

Ma dobre warunki fizyczne i to jest atut na tej pozycji. Technicznie nie mam jeszcze wyrobionego zdania o nim, ale mam nadzieje że okaże się dobrym transferem.

Z Villarreal może zobaczymy Boudebouza
Guardado mój ulubiony zawodnik <3