Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Fabian: "Skupiam się tylko na Betisie" [0]
Palmer; 26.05.2018; 09:41

Młodzi wychowankowie Verdiblancos tacy jak Fabian, Loren, Junior, Francis i Pedro usiedli z dziennikarzami na zaplanowanej konferencji prasowej i podzielili się analizami niedawno zakończonego sezonu.

Tym, który zebrał najwięcej komentarzy po swojej stronie był Fabian, rewelacja rozgrywek i jeden z głównych piłkarzy stojących za dobrym sezonem w wykonaniu Betisu.

Urodzony w Los Palacios jest otoczony zainteresowaniem wielu znaczących klubów, jednak na razie nie przywiązuje do tego wagi i nie chce rozmawiać w tej kwestii. "Jestem skupiony na Betisie, chce dobrze zakończyć sezon i jestem skupiony tylko na klubie."

Fabian tłumaczył później że "Nie mogę rozmawiać o przyszłości bo jestem skupiony na Betisie, teraz nie chce wychodzić w przyszłość po za wygraniem meczu z Leganes a potem odpoczęciem i odcięciem się na wakacjach".

O swoim świetnym sezonie w pierwszym zespole, młodzieżowy reprezentant Hiszpanii skomentował "jesteśmy w świetnej sytuacji, to był piękny rok dla piłkarzy z cantery. To duża zachęta dla zawodników przychodzących z rezerw. Przyjmiemy wszystkich wychowanków gotowych do kontynuacji wzmocnień pierwszej drużyny w przyszłości."

Po swojej stronie, Francis dodał "Dobrze dla klubu że mieliśmy tyle wychowanków w pierwszym zespole, to znacznie ułatwiło niektórym drogę do reprezentacji, w tym mi". Figura trenera była fundamentalna, odkąd trener pojawił się w klubie zaczął przywiązywać dużą wagę do cantery, w moim przypadku dziękuję mu bo dzięki temu zrealizowałem swoje marzenie."

Tymczasem, Junior Firpo odniósł się do kontuzji jaka dopadła go w końcówce sezonu: "Mam czas na odbudowanie i dobry start z drużyną w przed sezonie. Ciężki było przeboleć fakt że nie mogłem zagrać w derbach, ale jestem bardzo wdzięczny dla trenera za wszystko co mi się w tym roku przytrafiło."

Bramkarz Pedro z kolei, dodał że "Wszystko potoczyło się bardzo dobrze. Czułem się komfortowo w roli startera i mam nadzieję że zostanę w Betisie".


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (0)