Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Fiorentina negocjuje wypożyczenie Germana Pezzelli [5]
Palmer; 15.08.2017; 23:29

Betis i Fiorentina prowadzą rozmowy w sprawie wypożyczenia do Serie A Argentyńskiego środkowego obrońcy Germana Pezzeli. Jak podaje dziennik Marca, nie doszło jeszcze do sformalizowania transferu, ale negocjacje stoją na zaawansowanym poziomie.

Według wstępnych informacji, Pezzella przeniósłby się do Florencji na zasadzie rocznego wypożyczenia a Włoski klub zachowałby prawo wykupienia piłkarza za nie mniej niż 11 mln euro.

W przypadku sfinalizowania transferu przez Fiorentinę, całość otrzymanej kwoty trafiłaby tylko na konto Betisu, który po dojściu do porozumienia z River Plate i agencją zawodnika stał się jego jedynym właścicielem.

Według Madryckiego dziennika, możliwe odejście Pezzelli spowodowane jest wyłącznie powodami sportowymi. Po okresie przygotowawczym do nowego sezonu, Quique Setien ma być zdania iż to para Feddal/Mandi ma do zaoferowania najwięcej dla nowego stylu gry jego drużyny.

W efekcie rozwój kariery Argentyńskiego stopera, bez minut i regularnej gry nabrałby zwalniającego tempa a to nie idzie w parze z ambicjami 26-latka.

W 2015 roku Betis wykupił od River Plate 50% karty przetargowej piłkarza za 2,5 mln euro. Obecnie jest jego całkowitym właścicielem, jednak niepewna pozycja w wyjściowej jedenastce oraz napięty poziom płacowy klubu znacznie oddalają go od Verdiblancos.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (5)
Może i tak. Ja czekam na ten ostatni transfer na prawe skrzydło i na Torrecille aż zabierze Zozulie do Sportingu
Wspomnicie moje słowa, jak już wypożyczą Pezzellę będą mieli problemy ze znalezieniem środkowego obrońcy chociaż na poziomie Pezzelli. Ostatecznie ściągną kogoś na szybko byle był a Pezzella za rok wróci, bo Fiora za niego nie wyłoży 11 mln i będą się zastanawiać co zrobić z tyloma obrońcami.
Diego Costa na pół roku jak nic
Czyżby mega transfer na horyzoncie?
Wypożyczenie to najgorsza opcja... stracimy solidnego obrońcę