Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Nowy kontrakt dla Fabiana wychodzi na pierwszy plan [6]
Palmer; 08.01.2018; 16:28

Na końcu grudnia Betis wykorzystał przerwę świąteczną na wznowienie negocjacji kontraktu Fabiana w poszukiwaniu satysfakcjonujących warunków porozumienia. Do tego stopnia, że w najbliższej przyszłości rozmowy powinny przynieść oczekiwane przedłużenie i zwiększenie klauzuli wykupu.

21-letni Andaluzyjczyk w sobotnich derbach na Sanchez Ramon Pizjuan co najmniej drugi raz w tym sezonie pokazał wielki progres w swojej grze, zdobywając jednocześnie drugą najszybszą bramkę w historii derbów.

Negocjacje pomiędzy agencją piłkarza a klubem skupiają się głównie na wysokości wynagrodzenia, które według przedstawicieli powinno przeskoczyć poprzeczkę ustawioną przez Betis, zwiększając wartość i znaczenie zawodnika w drużynie. Betis płaci dla swoich wychowanków mniej niż piłkarzom przychodzącym z zewnątrz dla tego jego agencji zależy na podwyższeniu poziomu płac dla canteranos.

Zarząd nie powinien mieć żadnych wątpliwości co do słuszności tej transakcji. Fabian jest już pewny swojej pozycji w Młodzieżowej Reprezentacji U21 Celadesa i lecąca w górę forma zaczyna zwracać uwagę innych klubów.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (6)
Fabian powiedział w 1 z wywiadów, ze póki Betis go będzie chciał to będzie grał dla Betisu. A Ceballos sobie nagle przypomniał, po pół roku na ławce w Realu, ze może by jednak chciał wrócić...
wstrzymałbym się z takimi komentarzami, ale mam nadzieje że masz rację :)
A moim zdaniem nie można ich porównywać...wiecie dlaczego? Grają może podobnie i są kapitalnymi zawodnikami ale...Ceballos zaczął lepiej grać, zaczął jego agent cudować, poczuł kasę, chciał odejść. A Fabian widać, jest prawdziwym Betico, chce umierać za klub i jest dumny z noszenia tych barw.
i ma całkiem dobre liczby :) szybko przedłużać klauzula na 50-80 baniek powinna być git
Ja jestem nim zachwycony, ma klase i zrobił nieziemski postęp tego lata. WIdzieliście Fabiana z przed roku? Długi patyk nie to co teraz. Dwie asysty z Sociedad, piękna bramka z Levante i teraz według mnie pokaz klasy i opanowania w derbach. Nie będę go porównywać do Ceballosa, bo to dwa różne przypadki. Mam nadzieje że Fabian będzie w Betisie na dłuuuuugie lata bo ma potencjał i nie gwiazdorzy. Swój chłop :)

Oby został solidnym pomocnikiem na lata w Betisie :)