Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Nowy kontrakt Joaquina na stole [0]
Palmer; 08.11.2017; 06:52

Joaquin może zapomnieć o zawieszaniu butów na kołku, przynajmniej na razie. 36-letni skrzydłowy jest w trakcie wypełnienia trzeciego roku kontraktu i choć ten zakłada piłkarską emeryturę w czerwcu 2018, wiele wskazuje na to że zostanie jeszcze przedłużony.

Wychowanek Verdiblancos rozpoczął swój drugi etap w Heliopolis przychodząc z Fiorentiny w 2015, mając 34 lata i jasny cel zakończenia bogatej piłkarskiej kariery z herbem Betisu na piersi. Po rozegraniu 69 spotkań uwieńczonych 7 golami i 10 asystami, La Finta y el Sprint zbliża się do zakończenia kariery ale jego postawa na boisku i pozycja w szatni mówią co innego. Joaquin w swoim 9 roku w pierwszym zespole Betisu wciąż pokazuje wysoki poziom i w obecnym sezonie jest jednym z najczęściej używanych zawodników Quique Setiena, występując we wszystkich dotychczasowych ligowych spotkaniach.

Według radia Canal Sur klub chce zachować swoją gwiazdę na kolejny sezon a konkretna oferta przedłużenia kontraktu została już przedstawiona. Betis ma oferować dodatkowy rok, plus kolejny opcjonalny. Liczby na wypłacie mają być mniejsze od obecnej umowy podpisanej podczas transferu z Fiorentiny, ale to nie powinno być przeszkodą w porozumieniu.

Z swoimi 464 ligowymi występami Joaquin jeszcze w tym sezonie może znaleźć się w pierwszej dziesiątce piłkarzy z największą ilością spotkań w historii Primera Division.


Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze (0)