Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Bilety na mecze

Bilety na mecze można kupić online, lub w okienkach na stadionie od poniedziałku do piątku (zamknięte od 14:00 do 17:00). Dokładne daty spotkań są ogłaszane przez federacje z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem, dla tego bilety najlepiej sprzedają się w dniu meczu jak i przed rozpoczęciem. Zaplanowanie wyjazdu na mecz jest możliwe z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ale bilet uda Ci się zdobyć nie wcześniej jak kilkanaście dni przed pierwszym gwizdkiem. Miej to na uwadze przed planowaniem odwiedzin Benito Villamarin.

Ceny biletów generalnie zaczynają się od 30 euro za miejsce na wyższych trybunach za bramką, do 60 euro za środek głównej. Ceny mogą być większe w przypadku prestiżowych spotkań - dotyczy to głównie Sevilli FC, Realu Madryt, FC Barcelony.

Więcej informacji na mailu: taquillas@realbetisbalompie.es

 

Wskazówki

Taquilla - okienko sprzedaży biletów

Preferencia - trybuna główna

Puerta - wejście

Fila - rząd

Número - numer miejsca

 

Jak dojechać na stadion

Estadio Benito Villamarin znajduje się w południowej części miasta, na końcu Avenida la Palmera, wielkiej alei palmowej łączącej w linii prostej z centrum miasta. Ta sama aleja tworzyć będzie bulwar z pasażem w zachodniej części centrum, wzdłuż rzeki Guadalquivir.

Dwa kilometry na południe od stadionu aleja łączy się z obwodnicą Sewilli. Aby dotrzeć na stadion z obwodnicy, zjedź na 8 Sevilla / Av. La Palmera. Kieruj się prosto w kierunku północnym aż zobaczysz stadion po lewej stronie drogi.

Używając transportu publicznego, na stadion dojedziesz liniami autobusowymi numer: 1, 2, 6, 34 i 37. Adres: Avda. de la Palmera s/n, 41012 Sevilla

 

 

Hotel

Wokół Estadio Benito Villamarin jest kilka hoteli, na pierwszym miejscu trzeba polecić Silken Al-Andalus Palace. Ulokowany 200 metrów na południe, z widokiem na stadion i z racjonalnymi cenami. Boutique Hotel Holos jest odrobinę droższy, z kolei Hotel Sevilla Palmero jest nieco oddalony, ale nadal w pieszym zasięgu.

Stadion znajduje się w mieszkalnej okolicy - próżno szukać w pobliżu baru lub restauracji, na drinka można udać się na bulwar wzdłuż rzeki po zachodniej części dzielnicy lub do centrum.