Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Archiwum Shoutboxa
matioks12
getafe zaskakuje, molina znowu strzela i gra świetnie
Szymek
Lista powołanych na mecz z Levante: Adán, Dani Giménez, Rafa Navarro, Barragán, Mandi, Jordi Amat, Feddal, Durmisi, Javi García, Guardado, Fabián, Julio, Nahuel, Francis, Joaquín, Tello, Sergio León i Sanabria.
Szymek
[LINK]
Palmer
Nie znam
matioks12
O proszę, ceballos w pierwszym składzie xd
Szymek
Powołania na mecz z RM: Adán, Dani Giménez, Barragán, Rafa Navarro, Mandi, Jordi Amat, Feddal, Durmisi, Javi García, Guardado, Fabián, Camarasa, Francis, Boudebouz, Tello, Joaquín, Sanabria i Sergio León.
Szymek
Betis obecny również w Japonii:
[LINK]
Szymek
[LINK]
Palmer
[LINK] <3
Betico
Bardzo dzisiaj podobało mi się Getafe, nie zasłużyli na porażkę z barcą, bo wcale nie byli gorsi.
Betico
A dwa matoły oddały Pezzelle do Fiorentiny, a ten jest na chwilę obecną najlepszym graczem drużyny, najwyższe noty, najwięcej dobrych interwencji w defensywie i został powołany do kadry Argentyny.
Betico
No i niech się go pozbędą i tyle. Jak Setien go wystawi okaże się być "kolejnym" trenerem jak każdy wcześniejszy a nie takim, jakiego co niektórzy chcą z niego zrobić.
Palmer
I raczej będzie grać dalej. Ale wątpię aby się utrzymał w Betisie na kolejne lata, przyjdzie oferta z 3 mln z Turcji i baj
Szymek
Niestety obawiam się, że Settien wystawi Adana w meczu z Deportivo...
Palmer
Adan mi nie odpowiada od już 3 sezonów. Nie chodzi tylko o babole które regularnie mu wpadają co kilka kolejek, ale o to że jest indywidualistą pozbawionym samokrytyki, jako to Szymek wcześniej ujął. Koleś gra na własne konto a nie na konto drużyny, co jest przeciwieństwem Gimeneza którego za to cenie, bo ważniejsza jest dla niego drużyna
Palmer
Tello jeszcze mam nadzieje się rozkręci, trochę ma pod górę ze względu tej wczesnej kontuzji, ale ma klase. Jefferson Montero w Getafe...
Betico
Jak Setien znowu wystawi w bramce Adana to zwątpię i facet nie okaże się lepszy jak każdy poprzedni trener... Adan największe dno w drużynie w tym sezonie. Amat i Tello zagubieni i bez jakiejkolwiek klasy i ambicji.
Palmer
Może Boudebouz wreszcie zadebiutuje :)
Szymek
Powołania na Depor: Adán, Dani Giménez, Rafa Navarro, Barragán, Mandi, Amat, Feddal, Durmisi, Javi García, Camarasa, Guardado, Narváez, Boudebouz, Francis, Joaquín, Tello, Sanabria i Sergio León. W 18-tce jest Boudebouz.
Szymek
Dziś 12.09., więc rocznica powstania klubu. Betis ma 110 lat!
© 2009 - 2017 realbetis.pl