Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Teraz 15 minut odpoczynku i jedziemy dalej
Goooolazo
Betico
To się nasza 3 obrońców popisała...
Nicki81
Dziś nasza obrona wysoko ustawiona, przypomina mi się mecz z Barceloną , oby tylko wynik był inny
Betico
Adan - Barragan, Mandi, Bartra, Durmisi - Javi Garcia, Guardado, Fabian - Tello, Joaquin i Leon/Loren. Dzisiaj nie ma miejsca i rywala na eksperymenty jak ost. Jeżeli w pierwszym wyjdzie Camarasa, Junior, Francis i Boudebouz to Setien się ośmieszy i musi być gotowy na porażkę ;/ Bo oni się nie nadają na Real, zastanawiam się też, cze nie lepiej wystawić Leona na szpicy bo Loren może nie udźwignąć presji rywala.
Betico
Powołani na mecz: Adán, Pedro, Barragán, Francis, Mandi, Bartra, Jordi Amat, Durmisi, Junior, Javi García, Guardado, Fabián, Camarasa, Boudebouz, Joaquín, Tello, Loren, Sergio León
Betico
W ogóle dlaczego nikt nie pisze już zapowiedzi meczów? Coś strona widzę podupada ost w kontekście newsów, ankiet, reklamy w postaci wymiany buttonów z innymi.
matioks12
na mecz z realem zostało wolnych tylko około 1000 wejściówek, możemy spodziewać się znowu około 52-55 tysięcy na Benito Villamarin ;)
matioks12
Amata chcialem pochwalić za pierwsze 60 minut, ale w ostatnich 30 minutach popełnił tyle błędów, że znowu nim rzygam :)
Palmer
Bartra 35, Boudebouz 32, Sanabria 30, Fabian 30, Mandi 30, Camarasa 25, Feddal 25, Durmisi 20, Tello 12 a Barcelona zabiera 50 % przyszłego transferu
Betico
Ciekawe co zrobią z Amatem po sezonie, tak szczerze, to ja do niego nie mam żadnych zastrzeżeń.
CastroFan
Myślałem że Bartra ma z 60 mln klauzuli
Palmer
jak dobry piłkarz to widać z miejsca, jakość i poziom. Bartra ma długi kontrakt z klauzulą około 35 mln euro, najwyższa w drużynie, oby Setien i reszta doczłapali jakoś na w miarę pozycji do końca sezonu to latem zobaczymy prawdziwy pokaz transferowy Serra Ferrera heh :D

Pau wszyscy już sprzedali do Betisu ale ja nie widze żadnych informacji ze źródła
CastroFan
Bartra dla mnie dzisiaj najlepszy , dobre wejście do drużyny . Adan oczywiście nie ogarnia . Reszte trochę lepiej , albo gorzej . Mecz ogólnie bez historii .